459250924485301
top of page

KAYIT İŞLEMLERİ

Kayıt Kategorileri
Belgeler
Yayım
Presentation
REGISTRATION

KAYIT KATEGORİLERİ

Koronavirüs salgınının getirdiği kısıtlamalara yanıt olarak, konferanslarımızı 2021 yılından itibaren  çevrimiçi etkinliklere dönüştürdük.

 

SANAL Sunum (Canlı Bağlantı | Önceden kaydedilmiş video | Kısa filmler | Powerpoint Sunum | Yazılı Bildiriler) artık tek sunum kategorisi olurken, yeni ücretler sunum başına 100 Euro olarak belirlendi.

DOCUMENTS

BELGELER

KABUL MEKTUBU

Özet gönderildikten sonra üç hafta içinde özetinizle ilgili bir bildirim alacaksınız.

Sunumlar, bilimsel komite tarafından çift kör hakem değerlendirmelerine göre seçilecektir. Bildiri özetiniz kabul edilirse, tarafınıza resmi bir kabul belgesi gönderilecektir. Bu durumda, katılımınızı onaylamak için kayıt formunu doldurmanız gerekiyor.

KATILIM BELGESİ
Son oturumun sonunda tüm yazarların isimleri, bildirinin adı, sunum türü, imza ve kaşeyi içeren tek bir katılım sertifikası alacaksınız. Başka türde bir belgeye ihtiyacınız olması durumunda, konferanstan önce bunu belirtmenizi rica ederiz. Konferans günü herhangi bir ek belge hazırlayama imkanımız olmayacak.

FATURA
Kredi kartı ödemeniz için anında elektronik bir resmi fatura alacaksınız. Ödemenizi banka havalesi veya başka yöntemlerle yaparsanız, faturayı konferans günü alabileceksiniz.

 

KONFERANS BİLDİRLER KİTABI

Her sunumun tam metinleri,  ISBN numarası ile konferans bildiri e-kitabında yayınlanacaktır. Bu nedenle, tüm bildiriler ilgili son tarihten önce tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kitap konferans günü tarafınıza ulaştıralacaktır.

 

Tam bildirinizi zamanında yüklemeyecekseniz, konferans bildiri kitabında  sadece özetiniz yayınlanacaktır. Herhangi bir nedenle, tam metninizi konferans bildiri kitabında yayınlamak istemiyorsanız, bizi bilgilendirmelisiniz.

 

Tam metninizi oluştururken YAZIM KURALLARI sayfasında bulunan yönergeleri ve şablonları izlemelisiniz.

 

PUBLICATION
PRESENTATION

SUNUM

SANAL SUNUM 

Sunumlar 15 dakika uzunluğunda olmalıdır. Sunumuzu POWERPOINT veya benzeri bir programda hazırlayıp üzerine yapacağınız Ses kaydıyla bize gönderebileceğiniz gibi doğrudan Video formatında da iletebilirsiniz. 

Tüm sunumlar konferans ana sayfasında ulaşılabilir olacaktır.

bottom of page